fbpx

One Man Army Detailing

O MNIE

Nazywam się Grzegorz Maciaszek. W świadomości moich klientów i osób śledzących moje poczynania zapisałem się jako pierwsza osoba w Trójmieście dedykująca swoje usługi branży detailerskiej. Jestem detailerem o dużym doświadczeniu i imponującym portfolio. Jestem przedstawicielem tzw. „starej szkoły”, swoje szlify zdobywałem gdy pojęcie „detailing” dopiero powstawało i kształtowało swoją definicję. Moje początki sięgają roku 2004 kiedy to zacząłem przyjmować pierwsze zlecenia komercyjne. Przez kolejne lata doskonaliłem umiejętności i rozszerzałem wachlarz usług przy jednoczesnym modyfikowaniu miejsca pracy. Mogę się pochwalić pierwszą, bądź jedną z pierwszych aplikacji debiutującej na świecie powłoki ceramicznej C.Quartz (było to jeszcze przed powstaniem polskiego dystrybutora owej marki). Jako specjalizację obrałem wówczas korekty lakieru na pojazdach wiekowych i zaniedbanych, co pozwoliło mi na wyrobienie sobie reputacji jako osoba dążąca do jak najlepszego efektu i nieodpuszczająca przypadków „beznadziejnych”.

Rok 2015 przyniósł przełomową decyzję o poświęceniu się detailingowi w 100%. Tym samym utworzyłem markę One Man Army Detailing. Intensywny rozwój, poszerzanie zakresu usług, nieustanne stawianie sobie wyzwań, jak i zwiększone zainteresowanie klientów  zadecydowały o konieczności przeniesienia miejsca pracy. Od  połowy roku 2020 świadczę swoje usługi w nowoczesnym obiekcie zdolnym pomieścić ponad 10 pojazdów. Oferuje Państwu kompleksowe usługi detailingu, zabezpieczania, renowacji i stylizacji pojazdów samochodowych, a także łodzi, samolotów czy helikopterów. Świadczę także usługi wyjazdowe w salonach samochodowych czy u klienta.

Filozofia prowadzenia firmy jak najlepszej, a nie jak największej sprawia, że pomimo rozwoju nie zatraciłem priorytetów i wyróżniających moją pracę cech, dzięki którym jestem niezmiennie doceniany przez moich wiernych klientów i wybierany przez nowych. Dzwoniąc do One Man Army Detailing masz pewność, że dzwonisz do mnie. To ja odpowiadam za zaznajomienie Cię z ofertą, rzetelne przedstawienie rzeczywistych korzyści, jak i ograniczeń płynących z wyboru konkretnej usługi. To ja dopilnowuję, by złożony świat detailerskich zabiegów i produktów był dla Ciebie jasny i przyjazny tak, byś znalazł w nim coś dla siebie. Wreszcie, to ja czuwam nad Twoim pojazdem wykonując przy nim zamówione przez Ciebie prace. Pozostaję do Twojej dyspozycji po usłudze na bieżąco opiekując się Twoim autem i doradzając Ci w kwestiach rutynowej pielęgnacji. Moje relacje z klientami nacechowane są empatią, rzetelnością i indywidualnym podejściem. Nie postrzegam się jako osoby, która zakończyła już proces edukacji. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, współpracę z innymi firmami z branży czy własną inicjatywę. Poznasz mnie jako osobę mocno zorientowaną na najlepszy efekt i wyznającą zasadę, że efekt ten złożony jest z perfekcyjnego zgrania ze sobą wielu małych detali. Bądź pewien, że żadnego z nich nie pominę. Moje bogate doświadczenie w połączeniu z nienaganną etyką zawodową i nieustającą zdolnością do czerpania radości ze swojej pracy stawia mnie w czołówce detailerów w Polsce. Przyjazne podejście sprawi, że jeśli zawitasz raz, wrócisz ponownie.

Odbierasz nowy samochód i chcesz go zabezpieczyć? Twoje używane auto nie wygląda tak, jak sobie życzysz? Chcesz odświeżyć wnętrze, przygotować pojazd do sprzedaży? A może masz nietypowy problem ze swoim autem, któremu nikt nie podołał? Napisz lub zadzwoń. Będę szczęśliwy, mogąc odpowiedzieć na Twoje pytania.

CERTYFIKATY

KONTAKT

ul. Lubowidzka 41C
80-174 Gdańsk 

e-mail: info@1mad.pl
tel: 601684495