One Man Army Detailing

Partnerzy

One Man Army, jak sama nazwa wskazuje, to jednostka o dość dużych możliwościach przerobowych i szerokim spektrum działania. Jednak gdy oczywiste ograniczenia dają o sobie znać, najlepszym posunięciem jest stworzyć drużynę z zaufanymi ludźmi, co pozwala podejmować więcej wyzwań, oferować więcej usług o szerszym zakresie i wzajemnie wspierać się w realizacji bieżących zleceń. Wspólnie stworzyliśmy miejsce, którego atmosfera wykracza poza miejsce pracy a którego wszechstronna oferta i wciąż rozwijany potencjał pozostawia konkurencję daleko w tyle. Z przyjemnością przedstawiam Wam ludzi, z którymi dzielę przestrzeń pracy z wymierną korzyścią dla Was.

APLIKATORZY.pl

Najpierw byli Aplikatorzy, potem dopiero wrapping. W tym stwierdzeniu nie ma krzty przesady, gdyż Aplikatorzy.pl są bez wątpienia jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm świadczącą usługi oklejania w Polsce. Zmiana koloru, customowe wariacje stylizacyjne wedle dowolnej fantazji klienta, folie ochronne PPF i co tylko sobie wymyślisz. Ich motto to „okleimy wszystko co da się okleić”, co z powodzeniem wprowadzają w czyn od ponad 15 lat.

Dil3r Group

DIL3R GROUP specjalizuje się w sprzedaży hurtowej samochodów osobowych oraz dostawczych. Mogą zaoferować Ci najbardziej korzystne rozwiązania flotowe dla dużych i mniejszych przedsiębiorstw. Spółka DIL3R Group jest również dystrybutorem folii PPF i jednocześnie oferuje usługę oklejania we współpracy z marką Aplikatorzy.pl.

Dil3r Performance

 

Coming soon.

 

 

KONTAKT

Chwaszczyńska 129F
81-571 Gdynia
e-mail: info@1mad.pl
tel: +48 601 684 495 

Zapraszany klientów z

 Miasto  Odległość
 Gdynia  0 km
 Gdańsk  +27 km
 Sopot  +10 km
 Rumia  +15 km
 Reda  +22 km

Wejherowo

 + 29 km

Żukowo

+ 17 km

Kartuzy

 +27 km

Pruszcz Gdański

+ 35 km

One Man Army Detailing 2021 ©