One Man Army Detailing

Partnerzy

One Man Army, jak sama nazwa wskazuje, to jednostka o dość dużych możliwościach przerobowych i szerokim spektrum działania. Jednak gdy oczywiste ograniczenia dają o sobie znać, najlepszym posunięciem jest stworzyć drużynę z zaufanymi ludźmi, co pozwala podejmować więcej wyzwań, oferować więcej usług o szerszym zakresie i wzajemnie wspierać się w realizacji bieżących zleceń. Wspólnie stworzyliśmy miejsce, którego atmosfera wykracza poza miejsce pracy a którego wszechstronna oferta i wciąż rozwijany potencjał pozostawia konkurencję daleko w tyle. Z przyjemnością przedstawiam Wam ludzi, z którymi dzielę przestrzeń pracy z wymierną korzyścią dla Was.

APLIKATORZY.pl

Najpierw byli Aplikatorzy, potem dopiero wrapping. W tym stwierdzeniu nie ma krzty przesady, gdyż Aplikatorzy.pl są bez wątpienia jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm świadczącą usługi oklejania w Polsce. Zmiana koloru, customowe wariacje stylizacyjne wedle dowolnej fantazji klienta, folie ochronne PPF i co tylko sobie wymyślisz. Ich motto to „okleimy wszystko co da się okleić”, co z powodzeniem wprowadzają w czyn od ponad 15 lat.

Dil3r Group

DIL3R GROUP specjalizuje się w sprzedaży hurtowej samochodów osobowych oraz dostawczych. Mogą zaoferować Ci najbardziej korzystne rozwiązania flotowe dla dużych i mniejszych przedsiębiorstw. Spółka DIL3R Group jest również dystrybutorem folii PPF i jednocześnie oferuje usługę oklejania we współpracy z marką Aplikatorzy.pl.

Dil3r Performance

 

Coming soon.

 

 

WRAP HOUSE

Nazwa Wrap House scala dwa byty: Wrap Garage działającą na rynku szeroko pojętego oklejania i Diamond Star, agencji reklamowej odpowiedzialnej za realizacje identyfikacji reklamowej czy stylizacyjnej wielu lokali usługowych oraz pojazdów firmowych, które spotykasz codziennie na ulicy. Razem wyposażą Twój lokal, przestrzeń reklamową, ubiór lub pojazd w efektowną grafikę identyfikującą i wyróżniającą Twoją działalność. Przede wszystkim jednak Wrap House to team pozytywnych wariatów zarażających luzem i humorem. Kto choć raz u nas był, z pewnością wie o co chodzi.

KONTAKT

Chwaszczyńska 129F
81-571 Gdynia
e-mail: info@1mad.pl
tel: +48 601 684 495 

Zapraszany klientów z

 Miasto  Odległość
 Gdynia  0 km
 Gdańsk  +27 km
 Sopot  +10 km
 Rumia  +15 km
 Reda  +22 km

Wejherowo

 + 29 km

Żukowo

+ 17 km

Kartuzy

 +27 km

Pruszcz Gdański

+ 35 km

One Man Army Detailing 2021 ©